skip to Main Content
Вишневий джем

Вишневий джем

Куди не кину погляд – всюди бачу її. Струнка, висока й гарна. Вишня – невибагливе та вдячне дерево. Навесні вона захоплює нас красою своїх суцвіть, а влітку обдаровує яскравими червоними смачними ягодами. Багато письменників та поетів оспівували вишню у своїх творах і віршах.
У кожній родині є свій, особливий, рецепт з вишні, у кого варення, а у кого й наливочка.
Я хочу поділитися з Вами моїм улюбленим рецептом вишневого джему.
Для джему беремо тільки стиглі вишні. Ягоди помити та перебрати. Виймаємо кісточки. Пропускаємо через м’ясорубку. Отриману суміш доводимо до кипіння та уварюємо в два рази на повільному вогні, постійно помішуючи. Піну знімаємо. Уварюємо приблизно 1 годину (в залежності від кількості порцій, 5 кг вишні будуть уварюватися довше, ніж 3 кг). Додаємо у киплячу масу цукор з розрахунку на 1 кг вишні – 0.7 ( 0.5) кг цукру. Доводимо до кипіння та уварюємо на повільному вогні до готовності. Орієнтовно 1 годину. Джем безперервно помішувати, особливо в другій половині варіння. Не дати пригоріти!
Готовність джему перевіряється дуже простим способом. Капнути джемом на холодне блюдце. Крапля повинна зберігати форму, не розтікатися по поверхні. Проводимо краєм ложки тонку смужку по краплі. слід має залишитися, не зникати. Не переваріть!!!
Розливаємо джем у гарячі банки, закриваємо прокип’яченою металевою кришкою (СКО 1-82 “Для дома, для семьи” – прик. адміністрації) і закатуємо ключем. Перевертаємо та укутуємо до охолодження.
В джем не додаю ні соду, ні желатин, ні будь-які інші фрукти з пектином.
Вишня добре уварюється, зберігає гарний колір та свій особливий смак.
Головне – варити його з радістю, терпінням та любов’ю!
Артамонова О.А. – начальник відділу  технічного контролю.
Back To Top