Новости

 • Безпека та якість продукції

  Літо - сезон домашньої консервації, а домашні закрутки на зиму – чудова можливість зберегти літо в соковитих фруктах та ягодах, хрустких огірках та запашних томатах. Саме тому кожна господиня запасає на зиму якнайбільше солінь і салатів, різноманітних смаколиків для своєї родини. Адже так приємно посмакувати в холодні зимові дні запашні овочі та фрукти! А що ж потрібно для того, щоб отримати якісний продукт? Звичайно, є багато чинників. Однією з важливих складових, яка турбує кожну господиню, є якісні кришки. А виробляє їх відоме не тільки в Україні, а і за її межами підприємство Таламус ЛТД , яке завжди піклується про свою репутацію, про якість та дизайн своєї продукції, про дотримання чітко регламентованого процесу виробництва.

  Безпека та якість кришок (тип I-82, тип III-82, тип III-66), виготовлених Таламус ЛТД , забезпечуються завдяки вжитим заходам, а саме:

  - проведенню вхідного контролю сировини та матеріалів, що підтверджує їх якість та санітарно-гігієнічну безпеку

  - проведенню контролю за функціонуванням технологічного обладнання, який забезпечує їх виробництво та якість

  - проведенню контролю готової продукції за допомогою вимірювальних приладів, які проходять періодичну держперевірку і забезпечують повноту якості

  - проведенню контролю готової продукції згідно з установленими нормами випробувань перед випуском її до реалізації

  - встановленню відповідності вимогам нормативно-технологічної документації щодо транспортування та зберігання продукції

  - утриманню виробничих приміщень, технологічного обладнання та складських приміщень у належному стані, який забезпечує безпеку готової продукції.

  Консервуйте із задоволенням!

  "Для дому, для сім'ї!"ТАЛАМУС ЛТД

  laboratory
 • Ссылки

  Мы перечислены на официальном сайте УкрЭкспорт

  Текущие вакансии нашего предприятия можно увидеть на сайте Work.Ua

  Мы есть в российском каталоге МеталлТорг

 • Первая новость - 03.12.2013 запущен новый сайт ООО "ТАЛАМУС ЛТД"

  Первая новость - 03.12.2013 запущен новый сайт ООО "ТАЛАМУС ЛТД". Наконец-то сайт соответствует современным стандартам. Мы уходим от медийного консерватизма, и теперь наши клиенты от региональных представителей и до конечных потребителей продукции (а это люди, мнение которых для нас важнее всего) смогут оперативно узнавать о новостях компании, отправлять свои замечания о качестве продукции, получать советы и рекомендации о правильном применении изделий ООО "ТАЛАМУС ЛТД". Будет возможность подписаться на рассылку и отправить нам письмо - а мы будем оперативно реагировать.

 • Почетным знаком отличия Одесского городского головы награжден Виктор Тимофеенко - генеральный директор "Таламус ЛТД"

  Герб города ОдессаПочетным знаком отличия Одесского городского головы награжден Виктор Тимофеенко - генеральный директор "Таламус ЛТД"

  За активную общественную деятельность, организационное обеспечение высокотехнологического производства на предприятии и по случаю 65-летия со дня рождения Почетным знаком отличия Одесского городского головы "Знак почета" награжден ТИМОФЕЕНКО Виктор Валентинович - генеральный директор общества с ограниченной ответственностью "Таламус ЛТД".

  Соответствующее распоряжение №1528-01р Одесский городской голова подписал 2 августа 2010 года.

 • внесення ТОВ "Таламус ЛТД" до "білого" списку Реєстру підприємств

  ПІВДЕННА МИТНИЦЯ

  НАКАЗ

  від 05.11.2009 р. N 998

  Герб УкраиныВідповідно до п. 6 наказу Держмитслужби від 10.08.2009 N 736 "Про затвердження Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення" та листа Держмитслужби від 02.11.2009 N 11/6-10.09/10482-ЕП "Про підтвердження встановленого рівня довіри до підприємства" - наказую: Про внесення ТОВ "Таламус ЛТД" до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Держмитслужби України

Page: 1 of 1

5 шт.