Talamus Tool Tech - це органічне об’єднання декількох підрозділів фірми Таламус Лтд:
  • конструкторського відділу;
  • відділу автоматичних систем управління та контрольно-вимірювальних приладів;
  • інструментально-механічного цеху;
  • IT;
  • відділу нових розробок.
Ми проводимо дослідження та розробляємо концепції на основі Ваших ідей, на основі концепцій створюємо проекти у вигляді технічної документації, виготовляємо функціональні прототипи та перевіряємо життєздатність ідеї, проводимо оцінку ефективності та реалізуємо.
Конструкторський відділ знаходить рішення та проектує механічні системи, несучі конструкції, пневматичні та гідравлічні приводи, конвеєри, ситеми рекуперації, пресформи та штампи, тощо. При проектуванні використовуються сучасні 2D та 3D методики, а також моделювання навантежень та міцності та  поєднується досвід старої школи та креативність молодих конструкторів. Під час проєктування ми завжди беремо до уваги подальшу технологію виготовлення.
Інструментальний та механічний підрозділи втілють проекти у широкій гамі матеріалів з використанням розмаїття сучасних способів обробки. На нашому виробництві присутні класичні та ЧПК (CNC) верстати токарної, фрезерної та шліфувальної груп з точністю до мікронів, а також засоби 3d-друку, маємо власні потужності термічної обробки, виконуємо зварювання та плазмову порізку, напилення твердих покрить, тощо. Ми розробляємо технологію виготовлення та контролюємо якість та точність процесу на всіх етапах. Технічна база включає сучасні верстати Haas, Sodick, Accutex, 3ntr та інші.
Креслення клієнта ми приймаємо у вигляді 3D-моделей у стандартних форматах, але наявність кваліфікованих конструкторів та технологів дозволяє працювати та досягати мети навіть і у випадку ескізів на шматочку серветки. Надаємо клієнтові рекомндації щодо вдосконалення конструкції та покращення технологічності.
Підрозділ автоматичних систем керування виробництвом розробляє та реалізує системи автоматики, мехатронні системи, системи технічного зору та SCADA комплекси для управління дискретними та безперервними процесами, впроваджує рішення з підвищення енерго-ефективності та економії ресурсів.